#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#

Типи електронних карток лояльності

Ознайомтеся з доступними типами віртуальних карт лояльності та підберіть ту, що підійде вам найкраще
#
#
#
#
#
#

Компаніям важливо транслювати вигідні переваги

Стимулювати повторні покупки та утримувати клієнтів від переходу до конкурентів. Для цього вони створюють системи преміювання – програми лояльності.

Системи знижок та бонусів, карти лояльності для постійних клієнтів допомагають бренду завоювати довіру аудиторії, покращити імідж на ринку та виділитися на фоні конкурентів.

Щоб побудувати систему лояльності бізнесу, необхідно вибрати її механіку з урахуванням цілей і завдань компанії.

Більшість споживачів використовують дисконтні та накопичувальні бонусні картки, а також картки з кешбеком – це 93%, 83% та 77% покупців відповідно. У середньому на одну сім'ю припадає 17 програм лояльності.

#

Типи Електронних Карт Лояльності, Доступні В Нашій Системі

#
#
#
#
#
Прості знижкові

Дисконтна програма лояльності передбачає фіксовану знижку на продукти компанії. Клієнт отримує віртуальну картку знижок бренду — і завдяки їй здійснює покупки за зниженою ціною.

Знижкові з накопиченням

У рамках цієї системи лояльності компанія може підвищувати статус клієнта, збільшувати відсоток знижки та надавати більше бонусів у відповідь на збільшення його витрат.

#
Google pay
Apple wallet
#
#
#
#
#
Кешбек

Ця програма лояльності передбачає, що частина суми покупки у бренду повертається балами на рахунок клієнта. Як правило, бонуси можна списати на наступні покупки еквівалентно грошам за встановленим номіналом.

#
Google pay
Apple wallet
#
#
#
#
#
Штамп-картки

Іноді невеликі компанії використовують спрощений варіант бонусної системи – накопичувальні штамп-картки. Щоразу при покупці клієнт сканує свою картку, на яку додається штамп. Накопичивши потрібну кількість штампів, покупець отримує товар безкоштовно або зі знижкою. Наприклад, у кав'ярні після покупки п'яти чашок кави – безкоштовний шостий напій. Також такий варіант карток можуть використовувати компанії, які продають абонементи на фіксовану кількість відвідувань. При кожному відвідуванні на карті можна відмічати один штамп.

#
Google pay
Apple wallet
#
#
#
#
#
#

Змінюйте шаблони електронних карт під себе

Ви можете вибирати структуру інформації, яка буде розміщена на карті. Це може бути інформація про бонусний баланс, рівень або розмір знижки гостя. Також ви можете в будь-який час змінити фонове фото, логотип і вибрати, як зчитуватиметься інформація з карти, за допомогою штрих-коду або QR-коду.

Інформацію можна оперативно змінювати, тому ваші гості завжди будуть в курсі всіх новин, акцій та спецпропозицій.

На звороті карти можна вказати умови програми лояльності, адреси, контакти або посилання на сторінки закладу в соцмережах. Це робить інформацію доступнішою, позбавляє необхідності пошуку потрібної інформації про заклад в інтернеті.

Поєднайте весь маркетинг в одному сервісі: збирайте відгуки, налаштовуйте розсилки та відстежуйте ефективність роботи.

#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
300x450 px
#
Apple wallet
300x450 px
#
Google pay
#

як це працює

#

Відмінності електронних карт для Apple Wallet та Google Pay

Вигляд та функціонал лицьової сторони віртуальних карт для Apple Wallet та Google Pay майже однаковий. Відмінність лише у місці розташування логотипу компанії, що випустила картку.

Також у тих, хто користується додатком Apple Wallet для iOs пощастило більше. В їх електронних бонусних картках буде присутній зворотний бік. На ньому зазвичай розміщені текстові поля. Будь-яка інформація, поміщена в ці поля, стає активною. Наприклад, посилання на сайт компанії або номер телефону. Клієнт просто клікає на посилання і переходить на Ваш сайт або натискає на контактний номер телефону і здійснює дзвінок.

Крім логотипу необхідно завантажити у програму ще й фонову картинку. Для кожної операційної системи будуть свої вимоги до розмірів зображення та логотипу. Поруч ви можете побачити рекомендовані параметри для фонової картинки та логотипу. Ознайомтеся з ними і Вам буде легко підібрати графічні зображення для зміни дизайну електронних карт.

#
#
#
Почніть користуватись нашим сервісом
вже зараз
Зробити замовлення
Відправити