#
#

Як налаштувати форму реєстрації

Форма реєстрації – це невелика анкета, яку ваші клієнти будуть заповнювати для отримання карти знижок. В Efir ми вже продумали оптимальну структуру форми, але залишили можливість змінювати деякі її параметри.

#
#

Структура форми реєстрації

Анкета реєстрації складається із трьох блоків: заголовка, полів для введення та політики використання персональних даних. Її заповнення не займає у клієнта багато часу — найчастіше буде достатньо 1-2 хвилин, що позитивно впливає на кількість реєстрацій.

Щоб підвищити ефективність форми, рекомендуємо особливу увагу приділити складанню заголовка. В ідеалі він повинен привертати увагу користувача і мотивувати його витратити пару хвилин на заповнення полів. Хорошим рішенням буде вказати розмір знижки або кількість бонусів, які клієнт гарантовано отримає після відправки форми – це додасть певного стимулу.

Полів для заповнення всього шість:

  • Ім'я.
  • Прізвище.
  • Номер телефону.
  • Дата народження.
  • Електронна пошта.
  • Телеграм.

Як правило, цієї інформації цілком достатньо для побудови подальшої комунікації з клієнтом та проведення різноманітних маркетингових активностей.

Більшість полів статичні, і виключити їх із форми не можна. Опціональним є лише рядок «Телеграм» — його ви можете вмикати або вимикати, залежно від особливостей вашої цільової аудиторії.

Політика використання персональних даних, яку ви опишете в налаштуваннях реєстраційної форми, також відображатиметься на віртуальній картці клієнта. Для зручності, ми додали в поле внутрішній редактор для якісного форматування тексту.

#

Для яких карт створюється форма реєстрації

У сервісі Efir вам доступні 4 типи карток: знижкові, знижкові із накопиченням, кешбек та картки-штампи.

Для кожного виду картки ви можете створити індивідуальну форму реєстрації, та в заголовку вказати точні вигоди, які вона принесе клієнту. За такого підходу ви зможете помітно підвищити кількість залучених до програми лояльності користувачів.

Що далі? Коли анкета готова, ви можете натиснути кнопку «Далі» та перейти до розробки дизайну віртуальної карти. Однак, при необхідності, ви завжди можете повернутися до редагування форми та актуалізувати вказану в ній інформацію.

#
#
#
Почніть користуватись нашим сервісом
вже зараз
Зробити замовлення
Відправити