#
#

Push-сповіщення

Використовуючи сервіс Efir ви можете налаштовувати та надсилати безкоштовні push-сповіщення своїм клієнтам

#

Що таке push-сповіщення

Push-сповіщення, або просто пуші - це короткі спливаючі повідомлення на екрані смартфона, які можна побачити навіть на заблокованому пристрої. За останніми аналітичними даними, відкритість таких повідомлень досягає 90%, а клікабельність у 7 разів перевищує Email, що робить їх ефективним маркетинговим інструментом у більшості сфер бізнесу.

Використовуючи можливості Efir, ви можете з легкістю проводити масові розсилки push-повідомлень, або налаштовувати Geo-push, щоб інформувати клієнтів про актуальні програми лояльності та мотивувати їх частіше робити покупки. Поговоримо, як саме це працює.

#
#

Завдання push-повідомлень

Push-сповіщення мають обмеження за довжиною - всього від 10 до 100 символів, і такий формат влаштовує більшість користувачів.

Щоб ознайомитися з вашим повідомленням, їм не потрібно витрачати багато часу або відволікатися від поточних справ – взаємодія проходить буквально на ходу, що досить зручно. Тим не менш, пуші вирішують низку важливих бізнес-завдань:

  • Привертають увагу клієнтів та підвищують їхню залученість.
  • Поліпшують комунікацію із аудиторією.
  • Збільшують трафік онлайн та офлайн магазинів.
  • Підвищують конверсію.
  • Збільшують кількість продажів.

Використовуючи сервіс Efir, ви можете налаштовувати та відправляти безкоштовні push-повідомлення своїм клієнтам. Для цього дотримуйтесь простої інструкції:

  • Авторизуйтесь у Efir.
  • Перейдіть до розділу Push-сповіщення. Тут ви можете переглянути історію відправлених повідомлень або створити нове. У другому випадку - виберіть "Створити push".
  • Налаштуйте повідомлення: введіть назву розсилки, вкажіть, власникам яких карток вона буде адресована, виберіть сегмент аудиторії та напишіть текст повідомлення.
  • Натисніть кнопку «Надіслати».
#

Налаштування geo-push

Крім звичайних пуш, в Efir у вас є можливість налаштувати подієві geo-push повідомлення. Працює це так: ви вказуєте адреси своїх торгових точок, і система відстежує розташування ваших клієнтів GPS. Коли користувач перебуватиме неподалік вашого магазину, йому автоматично відправиться push-повідомлення, з пропозицією відвідати заклад.

Ви можете підвищити ефективність geo-push за допомогою різних механік лояльності. Мотивуйте клієнтів прийти в магазин, пропонуючи їм додаткові знижки, бонуси або підвищений кешбек на певні групи товарів.

#
#
#
Почніть користуватись нашим сервісом
вже зараз
Зробити замовлення
Відправити