#
#

Інтеграція по API

API, або Application Programming Interface — це набір способів і правил, якими різні програми можуть спілкуватися між собою та обмінюватися даними

#
#

Як працює інтеграція по API

За статистикою, кожен другий бренд працює з програмою лояльності вручну: касири самостійно розраховують розмір знижки, проставляють на картах штампи і ведуть облік клієнтів десь в Excel або Google-таблицях. Можливо, на перших етапах розвитку бізнесу цього достатньо, але коли клієнтів стає багато, починаються проблеми:

 • Ручна обробка даних починає забирати занадто багато часу.
 • Касири часто помиляються, що призводить до розчарування клієнтів.
 • Прорахувати ефективність різних бонусних систем та механік стає практично неможливо, через що їхня цінність для бізнесу та клієнтів розмивається.

Для вирішення цих проблем, ми додали Efir можливість інтеграції з касовими системами через API, що дозволяє компаніям повністю автоматизувати свої програми лояльності без залучення IT-фахівців.

Що таке API

API, або Application Programming Interface — це набір способів і правил, якими різні програми можуть спілкуватися між собою та обмінюватися даними. Ця взаємодія здійснюється за допомогою функцій, класів та методів однієї програми, до якої звертаються інші. Власне, це і є основним принципом роботи API.

#
#

Як касова система взаємодіє з Efir по API

Щоб зрозуміти логіку роботи API, пропонуємо розглянути простий приклад. Припустимо, ви власник кафе, і до вас приходить клієнт - власник карти-штамп Efir за черговим "Американо". Під час транзакції термінал API передає в Efir інформацію про купівлю. У цей же момент на карту клієнта автоматично проставляється штамп, дані про угоду записуються до його «Історії транзакцій», а якщо ви налаштували тригерну розсилку — покупцеві також надсилається відповідне повідомлення.

Головне — це відбувається автоматично, без участі касира. Отже, співробітнику не доведеться витрачати час на додаткові дії та затримувати обслуговування, а клієнт гарантовано отримає штамп на карті, оскільки програма ніколи не помиляється. У майбутньому, аналізуючи статистику використання карт знижок і суми транзакцій в Efir, ви зможете оцінити результативність кожної своєї механіки лояльності і приймати ефективні управлінські рішення.

#
#

Які дані передаються до Efir

Після інтеграції з касовою системою, Efir зможе отримувати інформацію про дату та суму всіх транзакцій, що дозволить повністю автоматизувати вашу програму лояльності. Використовуючи ці дані, сервіс зможе:

 • Автоматично нараховувати клієнтам бонуси та кешбек.
 • Розраховувати розмір знижок індивідуально кожному за клієнта, залежно від суми витрачених їм коштів.
 • Застосовувати до угод встановлений розмір знижки.
 • Проставляти штампи на картах.
 • Списувати з рахунку витрачені клієнтом бонуси.Формувати детальну аналітику для бізнесу.

Як інтегрувати свою касову систему з Efir по API:

 • Авторизуватися в Efir.
 • Перейти до «Параметри» та вибрати розділ «API-інтеграції».
 • Згенерувати API-ключ і додати його до своєї касової системи.

На цій же сторінці ви знайдете покрокову відео-інструкцію та документацію. З їхньою допомогою ви можете виконати інтеграцію самостійно, лише за кілька хвилин.

 

#
#
#
Почніть користуватись нашим сервісом
вже зараз
Зробити замовлення
Відправити