#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#

Дизайн карт

Ознайомтеся з доступними дизайнами віртуальних карт лояльності та підберіть той, що підійде вам найкраще
#
#
#
#
#
#

Візуальне оформлення карт знижок

Запуск програми лояльності – це цілий комплекс маркетингових заходів та механік, які спрямовані на залучення, утримання та підвищення довіри клієнтів до бренду. І чималу роль у цій системі відіграє візуальне оформлення карт знижок.

Вдалий дизайн підвищить впізнаваність вашого бренду, зокрема самої цифрової карти, а також допоможе донести до клієнта вигоди, які він отримає скориставшись системою лояльності.

Сервіс Efir оснащений спеціальним конструктором, використовуючи який ви зможете створювати вражаючі дизайни для своїх карток, навіть не володіючи навичками професійного дизайнера. Як саме – розповідаємо у цій статті.

#

Як Створити Дизайн Знижкової Картки

#
#
#
#
#
Дизайн знижкової картки

Конструктор для розробки дизайну карт знижок в Efir по суті є веб-конфігуратором - всі зміни вносяться на одній сторінці браузера, а результат миттєво відображається на екрані. Це означає, що ви можете в режимі онлайн відстежувати, як виглядатиме ваша карта в Apple Wallet та Google Pay. У редакторі ви можете:

 • Додати логотип компанії.
 • Змінити колір фону.
 • Завантажити зображення картки фону.
 • Додати QR або barcode на лицьову сторону карти.
 • Додати іконку Google
#
Google pay
Apple wallet
#
#
#
#
#
Дизайн картки-штампу

Конструктор для створення дизайну карт-штампів має розширений функціонал. Тут, крім основних функцій, є можливість:

 • Змінити колір штамп фону.
 • Вказати колір неактивного штампу.
 • Встановити колір активного штампу.
 • Вибрати значок штамп з сотень доступних варіантів у різних категоріях: кава, зірки, доставка, біг, галочки і т.д.
#
Google pay
Apple wallet
#
#
#
#
#
#

Зміна дизайну анкети реєстрації

Використовуючи функціонал конструктора Efir ви можете легко налаштувати дизайн форми реєстрації в програмі лояльності, щоб її зовнішній вигляд відповідав стилю знижкової картки та айдентиці бренду. Тут вам доступні два параметри:

 • Увімкнення та вимкнення відображення логотипу в реєстраційній формі.
 • Зміна кольору фону анкети відповідно до кольору картки.

Зміна цих налаштувань дуже важлива з погляду UI. Перейшовши за посиланням, перше, що побачить клієнт — це впізнавана корпоративна символіка і логотип вашої компанії, а значить, він буде повністю впевнений у тому, що потрапив куди потрібно.

#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
300x450 px
#
Apple wallet
300x450 px
#
Google pay
#

як це працює

#

QR-код і barcode

Щоб прискорити обслуговування клієнтів, ви можете згенерувати та розмістити на лицьовій стороні віртуальної карти QR-код або barcode. Надалі, щоб активувати знижку або використовувати бонуси, вашому касиру достатньо відсканувати цей код на смартфоні покупця, що помітно знизить навантаження на касову зону.

Додавання інформації про компанію

Віртуальні знижкові карти Efir набагато функціональніші за застарілі пластикові. На них ви можете розмістити не лише базову інформацію про компанію, але також опис та переваги свого бренду. Крім цього, у вас є можливість додати на карту клікабельні посилання на сайт, соціальні мережі, активний номер телефону та адресу електронної пошти, що зробить взаємодію з клієнтами ще зручнішою.

#
#
#
Почніть користуватись нашим сервісом
вже зараз
Зробити замовлення
Відправити