#

Що таке електронні карти лояльності

Електронні карти лояльності - це зручніший аналог застарілих пластикових карток. Клієнт може завантажити їх на свій смартфон, додати до Apple Wallet або Google Pay, а потім легко використовувати при розрахунках у ваших офлайн і онлайн магазинах.

#
# # # #
#
#
#

Як видавати електронні картки

Видавати електронні карти набагато простіше, ніж пластикові. Сенс тут такий: клієнт переходить за посиланням, заповнює коротку анкету і завантажує вже активну карту знижок. Поширювати посилання можна різними способами, наприклад:

  • Розмістити QR-код у касовій зоні або на тейбл-тентах.
  • Додати банер на сайті.
  • Зробити розсилку за базою клієнтів: у месенджерах, соцмережах та E-mail.
  • Налаштувати таргетовану рекламу у соціальних мережах.
  • Роздрукувати брошури та розсилати їх разом із онлайн-замовленнями.

Головне — правильно донести до споживача цінність програми лояльності та вигоди, які може отримати.

Надалі, щоб використовувати електронну картку, клієнту буде достатньо показати QR-код вашому офіціанту або продавцю перед здійсненням оплати.

# # # # # # # #
#

Як це працює

#
Електронні карти лояльності будуть корисні для бізнесу у сфері Apple Wallet та Google Pay
#
#
#
#
01.
Ритейла
02.
Магазинів
03.
Супермаркетів
04.
Кафе
05.
Ресторанів
06.
Заправок
#

Як виглядає електронна картка

Зовнішній вигляд має значення. В Efir можна створити індивідуальний дизайн електронної карти: підібрати колір, шрифти, фон, додати власний логотип та інші об'єкти брендингу. Все це зробить карту відомою та привабливою. У майбутньому ви зможете легко змінювати оформлення, наприклад при підготовці тематичних акцій. У віртуальної карти, як і у пластикової, є дві сторони:

  • Лицьова — зазвичай тут розміщується ключова інформація, наприклад, логотип компанії, розмір знижки, QR-код та ім'я клієнта.
  • Зворотна — може містити фізичну адресу магазину чи ресторану, номер телефону, посилання на сайт, соціальні мережі та месенджери.

Всі карти лояльності Efir можна додати в електронні гаманці Apple Wallet для iOS, і Google Pay для Android. Швидше за все, ваші клієнти вже використовують ці програми для онлайн та офлайн розрахунків, тому знижкова карта завжди буде у них під рукою.

# #
# # #
#
#
#
#

Push і geo-push повідомлення

Для власників електронних карток знижок ви можете організувати розсилку push-повідомлень — коротких спливаючих повідомлень, які видно навіть при заблокованому екрані смартфона. За статистикою, відкривання push-повідомлень становить 90%, що робить їх вкрай ефективним маркетинговим інструментом.

Використовувати push можна для різних цілей. Наприклад для інформування клієнтів про майбутні акції, знижки, заходи та інші активності бренду. При цьому вартість таких повідомлень у рази менша, ніж відправлення розсилок через SMS та месенджери.

Geo-push повідомлення – це такі ж push-повідомлення, тільки з прив'язкою до геопозиції. Вони автоматично відправляються клієнтам, які знаходяться неподалік вашого магазину або ресторану, і найчастіше містять рекламний заклик, що мотивує відвідати компанію. Останнім часом Geo-push набирають все більшої популярності, оскільки дозволяють помітно збільшити трафік у торгових точках.

Використовуючи можливості Efir, ви можете легко запускати разові розсилки push-повідомлень або налаштовувати автоматизоване відправлення push і geo-push для своїх клієнтів.

#
#
#

Інтеграція карт лояльності з CRM та касовим апаратом

Всі карти Efir можна інтегрувати з CRM-системою та касовими апаратами. Це зручно, адже за такого підходу нарахування бонусів та балів повністю автоматизоване, і вашим співробітникам не доведеться витрачати час на внесення будь-яких даних вручну.

Автоматизація принесе вигоду і вашим клієнтам, адже після кожної транзакції вони зможуть миттєво отримувати push-повідомлення про нарахування та списання бонусів. З одного боку, це підвищить прозорість програми лояльності, з другого — дасть клієнтам мотивацію купувати більше, адже вони бачитимуть реальну вигоду.

Віртуальні карти знижок не просто замінюють застарілі пластикові, але і відкривають компаніям нові можливості для просування програм лояльності та комунікації з клієнтами.

До того ж, завдяки інтеграції з Apple Wallet та Google Pay, вони набагато зручніші у використанні, адже користувачеві не потрібно завантажувати будь-які додаткові електронні гаманці — вся взаємодія відбувається у звичному та комфортному інтерфейсі.

# # # # # # # #
#
#
#
Почніть користуватись нашим сервісом
вже зараз
Зробити замовлення
Відправити