#

Як правильно просувати програму лояльності через свої ресурси

У цій статті ми даємо кілька порад про те, як правильно просувати систему лояльності після її впровадження в бізнес.

#
# # # #
#
#
#

Використовуйте розсилки

Напевно, у вашої компанії вже є база клієнтів, з якими ви взаємодіяли в минулому. Використовуйте їх контакти, щоб повідомити про додаткові бонуси, акції та знижки, які користувачі можуть отримати скориставшись електронною карткою лояльності. Ідеальний інструмент для цієї мети – організація масових розсилок через E-mail, SMS та месенджери.

Для отримання оптимальних результатів, обов'язково перерахуйте переваги, які клієнт отримає приєднавшись до програми лояльності, додайте заклик до дії та розмістіть посилання на отримання віртуальної карти. До речі, використовуючи Efir, ви можете оформити посилання з відомим зображенням Apple Wallet і Google Pay, оскільки наші карти з легкістю додаються в ці гаманці, що додасть ще кілька відсотків до конверсії.

Якщо система лояльності складна і багаторівнева, розсилку варто розділити на кілька повідомлень, щоб не перевантажувати клієнтів інформацією. Оптимально працювати у форматі «одне повідомлення – одна думка». Тезами, наприклад, можуть бути:

  • Вигода - скільки конкретно заощадить клієнт після оформлення віртуальної картки. Це має стати основним аргументом.
  • Зручність - не потрібно завантажувати додаткові програми.
  • Швидкість – оформлення картки займе не більше хвилини.

Повторювати розсилки достатньо один раз на 3-4 місяці.

# # # # # # # #
#

Як це працює

#
Електронні карти лояльності будуть корисні для бізнесу у сфері Apple Wallet та Google Pay
#
#
#
#
01.
Ритейла
02.
Магазинів
03.
Супермаркетів
04.
Кафе
05.
Заправок
06.
Ресторанів
#
#
#
#

Розмістіть посилання на всіх доступних ресурсах

Для комунікації з клієнтами бренди часто використовують кілька каналів: сайт, сторінки у соціальних мережах та месенджери. Ці ж майданчики можна застосовувати для просування програми лояльності.

Щоб досягти успіху, дотримуйтесь кількох основних правил:

  • Розміщуйте лише прямі посилання на оформлення картки.
  • Детально опишіть вигоди, які клієнт отримає.
  • Поясніть аудиторії, як працює ваша система лояльності.
  • Ідеальний варіант — зробити на сайті додатковий розділ, де все буде докладно описано.
  • Сформуйте інструкції для персоналу, який відповідатиме на запитання клієнтів, пов'язані із програмою лояльності.
#

Додайте QR-код в офлайн-точки

У офлайн відвідувачів вашої компанії також повинен бути доступ до швидкого отримання карток знижок. Для цього, наприклад, у касовій зоні можна розмістити стікери та рекламні плакати із закликом до дії та QR-кодом на швидке оформлення картки, а ресторани та кафе, як альтернатива, можуть використовувати меню та тейбл-тенти.

Очікуючи обслуговування клієнт швидше за все помітить інформацію про акції, і за бажання зможе самостійно оформити карту знижок. А щоб досягти максимальних результатів, навчіть співробітників навичкам продажу та мотивуйте їх переконувати гостей скористатися перевагами програми лояльності.

Програма лояльності – це ефективний інструмент, що дозволяє брендам залучати нових клієнтів та утримувати існуючих. Але щоб вона почала виконувати свої функції, перш за все вам потрібно зосередитись на її просуванні. Це не вимагає великих ресурсів чи фінансових витрат — просто дотримуйтесь рекомендацій, які ми описали у цій статті.

#
#
#
Почніть користуватись нашим сервісом
вже зараз
Зробити замовлення
Відправити